Dětský příbor PIPI

Kód: 6043S021
Značka: Ostatní
212 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmotnost: 178 gramů Složení: - 1x lžíce jídelní - 1x vidlička jídelní - 1x nůž jídelní - 1x lžíce na čaj Materiál: stainless 18/10.

Jak se vyrábějí příbory značky TONER?

Firma TONER má ve výrobě příborů a ostatních pomůcek pro domácnost více jak 120-letou tradici. Technologie byla postupně zdokonalována z původní ruční manufakturní výroby až na současnou vyspělou úroveň mechanizace a automatizace. Úspěch příborů značky TONER spočívá ve vysoké profesní odbornosti pracovníků, kteří neustále pracují na nových návrzích příborových designů, optimálních výrobních technologiích. Garance vysoké kvality a potřebných užitných vlastností finálních výrobků je samozřejmostí.

Co to znamená když je materiál 18/10 nebo 18/0?

Stainless 18/10
je vysoce kvalitní potravinářská chromniklová ocel s obsahem chromu 18% a niklu 10%. Charakteristickou vlastností tohoto materiálu je nemagnetičnost. Leštěním lze získat vysoký stupeň lesku. Protože materiál je poněkud měkčí, vyžadují příbory z tohoto materiálu šetrnější zacházení. Materiál je používán pro příbory nejvyšší kvality a je nemagnetický a je možno ho mýt v myčce.
Stainless 18/0
je kvalitní potravinářská chromniklová ocel s obsahem chromu 18%. Materiál je magnetický a je možno ho mýt v myčce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.