Dick devítidílná sada Premier Plus v dřevěném bloku

Kód: 8807000
12 742 Kč
Dva týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám luxusní devítidílnou sadu Dick kovaných nožů z řady Premier Plus. Tato sada obsahuje vše, co můžete při vaření potřebovat: kuchařský nůž (délka čepele 21cm), nůž na pečivo (délka čepele 21cm), nůž dranžírovací (délka čepele 18cm), nůž vykosťovací (délka čepele 18cm), dva okrajovací nože (délka čepele 7cm a 9 cm), vidličku na maso (délka 18cm), kuchyňské nůžky (délka 20cm) a ocílku (délka funkční části 25cm).  Nástroje jsou uloženy v krásném dřevěném špalku, který je nejen chrání, ale poskytuje možnost  komfortní manipulace s nástroji. 

ŘADA: Premier Plus
KONSTRUKCE nožů: kované - přesné kování z jediného polotovaru ocelového masivu a konstrukcí fulltang
DÉLKA OSTŘÍ: 7 až 21 cm
OCEL: X45CrMoV15
TVRDOST OCELI: 58 HRc
MATERIÁL RUKOJETI: polymer
BALENÍ: ochranný obal
BROUŠENÍ: pro obnovení ostří ocílka, poté klasický kámen nebo brusné systémy Lansky či špičkový KMFS
ZÁRUKA: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje)

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady kuchyňských nožů
Materiál čepele: X45CrMoV15
Modelová řada: Dick Premier Plus
Zpracování: Kované

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Tradiční německou značku Fr.Dick založil v roce 1778 Johann Friedrich Dick v Esslingenu. Dnes patří tento rodinný podnik k největším světovým producentům kvalitních kuchyňských nožů a profesionálních brousících systémů. Za svoji práci získal Dick několik cenných ocenění např. Red dot design 2008 pro "Die Damaszenermesser-Serie 1893". 
Společnost Friedr. Dick je oficiálním partnerem World Association of Chefs Scieties (WACS) Světové asociace kuchařů, nepolitické stavovské organizace s počtem více než osmi milionů kuchařů ze 75 členských zemí. Jejím cílem je zachování a zlepšení se v oblasti kulinářských standardů v globální gastronomií. Ze spolupráce těchto partnerů vznikla vyjímečná série nožů Premier WACS

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.