Dick dvoudílná sada nožů Premier Plus 12cm a 18cm

Kód: 8109700
2 966 Kč
Dva týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set dvou kovaných kuchyňských nožů z řady Premier Plus. Obsahuje nůž Santoku o délce čepele 18 cm, se kterým lehce nakrájíte maso, ovoce, zeleninu, zpracujete ryby i bylinky a tzv. nůž na zeleninu o délce čepele 12 cm, který je ideální pro drobnější kuchyňské práce včetně ručního loupání surovin.

ŘADA: Premier Plus
KONSTRUKCE NOŽE: kovaný - přesné kování z jediného polotovaru ocelového masivu a konstrukcí fulltang
DÉLKA OSTŘÍ: 12 cm a 18 cm
OCEL: X45CrMoV15
TVRDOST OCELI: 58 HRc
MATERIÁL RUKOJETI: polymer
BALENÍ: dárkové balení
BROUŠENÍ: pro obnovení ostří ocílka, poté klasický kámen nebo brusné systémy Lansky či špičkový KMFS
ZÁRUKA: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje)

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady kuchyňských nožů
Materiál čepele: X45CrMoV15
Modelová řada: Dick Premier Plus
Zpracování: Kované

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Tradiční německou značku Fr.Dick založil v roce 1778 Johann Friedrich Dick v Esslingenu. Dnes patří tento rodinný podnik k největším světovým producentům kvalitních kuchyňských nožů a profesionálních brousících systémů. Za svoji práci získal Dick několik cenných ocenění např. Red dot design 2008 pro "Die Damaszenermesser-Serie 1893". 
Společnost Friedr. Dick je oficiálním partnerem World Association of Chefs Scieties (WACS) Světové asociace kuchařů, nepolitické stavovské organizace s počtem více než osmi milionů kuchařů ze 75 členských zemí. Jejím cílem je zachování a zlepšení se v oblasti kulinářských standardů v globální gastronomií. Ze spolupráce těchto partnerů vznikla vyjímečná série nožů Premier WACS

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.