Dick nůž kuchařský Premier WACS 26cm

Kód: 8144726B
2 804 Kč
Dva týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzhledově i prakticky dokonalá série Premier WACS vznikla ve spolupráci se Světovou asociací kuchařů.  Vyznačuje se tím, že spojuje vlastnosti kovaného nože (odolnost, možnost broušení)  s výhodami keramického nože (hygienický nepřilnavý povrch z keramických částic). Všechny nože této série mají dokonalou rukojeť s perleťovým vzhledem a čepel z vysoce kvalitní nerezavějící oceli tvrzené za studena.

Tento Dick kuchařský nůž je základním a nepostradatelným pomocníkem do každé kuchyně. Hravě s ním nakrájíte a naporcujete veškeré suroviny, ať už je to maso, zelenina, ovoce nebo ryby či bylinky.

ŘADA: Premier WACS (kompletní sérii zobrazíte zde)
KONSTRUKCE NOŽE: kovaný - přesné kování z jediného polotovaru z ocelového masivu s podložkou a konstrukcí fulltang
DÉLKA OSTŘÍ: 26 cm
OCEL: X45CrMoV15 - povlak z keramických částic
TVRDOST OCELI: 58 HRc
MATERIÁL RUKOJETI: polymer
BALENÍ: ochranný obal
BROUŠENÍ: pro obnovení ostří ocílka, poté klasický kámen nebo brusné systémy Lansky či špičkový KMFS
ZÁRUKA: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje)

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchařské nože
Délka čepele: 21 až 30 cm
Materiál čepele: X45CrMoV15
Modelová řada: Dick Premier Wacs
Zpracování: Kované

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Tradiční německou značku Fr.Dick založil v roce 1778 Johann Friedrich Dick v Esslingenu. Dnes patří tento rodinný podnik k největším světovým producentům kvalitních kuchyňských nožů a profesionálních brousících systémů. Za svoji práci získal Dick několik cenných ocenění např. Red dot design 2008 pro "Die Damaszenermesser-Serie 1893". 
Společnost Friedr. Dick je oficiálním partnerem World Association of Chefs Scieties (WACS) Světové asociace kuchařů, nepolitické stavovské organizace s počtem více než osmi milionů kuchařů ze 75 členských zemí. Jejím cílem je zachování a zlepšení se v oblasti kulinářských standardů v globální gastronomií. Ze spolupráce těchto partnerů vznikla vyjímečná série nožů Premier WACS

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.