Dick nůž čínský Red Spirit 18cm

Kód: 8170518
3 399 Kč
Dva týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dick čínský nůž z kvalitní a krásné série Red Spirit.

Kuchařský čínský nůž je ideální na krájení a sekání bylinek, zeleniny, ovoce i masa. Pomocí tohoto nože nakrájíte veškeré zpracovávané potraviny na tenké plátky či nudličky. Je hojně využíván při přípravě asijské kuchyně.

ŘADA: Red Spirit
KONSTRUKCE NOŽE: lisovaný
DÉLKA OSTŘÍ: 18 cm
OCEL: X45CrMoV15
TVRDOST OCELI: 58 HRc
MATERIÁL RUKOJETI: polymer
BALENÍ: ochranný obal
ZÁRUKA: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje)

Doplňkové parametry

Kategorie: Čínské sekáčky
Délka čepele: 16 až 20 cm
Materiál čepele: X45CrMoV15
Modelová řada: Dick Red Spirit
Zpracování: Lisované

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Tradiční německou značku Fr.Dick založil v roce 1778 Johann Friedrich Dick v Esslingenu. Dnes patří tento rodinný podnik k největším světovým producentům kvalitních kuchyňských nožů a profesionálních brousících systémů. Za svoji práci získal Dick několik cenných ocenění např. Red dot design 2008 pro "Die Damaszenermesser-Serie 1893". 
Společnost Friedr. Dick je oficiálním partnerem World Association of Chefs Scieties (WACS) Světové asociace kuchařů, nepolitické stavovské organizace s počtem více než osmi milionů kuchařů ze 75 členských zemí. Jejím cílem je zachování a zlepšení se v oblasti kulinářských standardů v globální gastronomií. Ze spolupráce těchto partnerů vznikla vyjímečná série nožů Premier WACS

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.