Dick nůž Usuba Red Spirit 18cm

Kód: 8174318
1 806 Kč
Dva týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dick nůž Usuba z kvalitní a krásné série Red Spirit.

Usuba je tradiční nůž na zeleninu, který často využívají profesionální japonští kuchaři. Nůž je vysoký, aby vytvořil pro dostatečný prostor pro klouby ruky při řezání na prkénku. Usuba doslovně znamená "tenká čepel", která je přitom relativně tuhá ve srovnání s jinými noži, potřebnými pro řezání pevné zeleniny.

ŘADA: Red Spirit
KONSTRUKCE NOŽE: lisovaný
DÉLKA OSTŘÍ: 18 cm
OCEL: X45CrMoV15
TVRDOST OCELI: 58 HRc
MATERIÁL RUKOJETI: polymer
BALENÍ: ochranný obal
BROUŠENÍ: pro obnovení ostří ocílka, poté klasický kámen nebo brusné systémy Lansky či špičkový KMFS
ZÁRUKA: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje)

Doplňkové parametry

Kategorie: Usuba
Délka čepele: 16 až 20 cm
Materiál čepele: X45CrMoV15
Modelová řada: Dick Red Spirit
Zpracování: Lisované

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Tradiční německou značku Fr.Dick založil v roce 1778 Johann Friedrich Dick v Esslingenu. Dnes patří tento rodinný podnik k největším světovým producentům kvalitních kuchyňských nožů a profesionálních brousících systémů. Za svoji práci získal Dick několik cenných ocenění např. Red dot design 2008 pro "Die Damaszenermesser-Serie 1893". 
Společnost Friedr. Dick je oficiálním partnerem World Association of Chefs Scieties (WACS) Světové asociace kuchařů, nepolitické stavovské organizace s počtem více než osmi milionů kuchařů ze 75 členských zemí. Jejím cílem je zachování a zlepšení se v oblasti kulinářských standardů v globální gastronomií. Ze spolupráce těchto partnerů vznikla vyjímečná série nožů Premier WACS

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.