Dick stěrka Superior 26cm

Kód: DI8133126
1 011 Kč
Dva týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická stěrka Dick Superior Vám pomůže nejen oddělit těsto od plechu a podebrat jednotlivé porce, ale především rozetřít máslo, čokoládu či krémy po povrchu pečených dobrot.

ŘADA: Superior
KONSTRUKCE: lisovaná
DÉLKA funkční části: 26 cm
MATERIÁL RUKOJETI: polymer
BALENÍ: ochranný obal
ZÁRUKA: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje)

Doplňkové parametry

Kategorie: Dranžírovací sady, vidličky
Délka čepele: 21 až 30 cm
Materiál čepele: X45CrMoV15
Modelová řada: Dick Superior
Zpracování: Lisované

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Tradiční německou značku Fr.Dick založil v roce 1778 Johann Friedrich Dick v Esslingenu. Dnes patří tento rodinný podnik k největším světovým producentům kvalitních kuchyňských nožů a profesionálních brousících systémů. Za svoji práci získal Dick několik cenných ocenění např. Red dot design 2008 pro "Die Damaszenermesser-Serie 1893". 
Společnost Friedr. Dick je oficiálním partnerem World Association of Chefs Scieties (WACS) Světové asociace kuchařů, nepolitické stavovské organizace s počtem více než osmi milionů kuchařů ze 75 členských zemí. Jejím cílem je zachování a zlepšení se v oblasti kulinářských standardů v globální gastronomií. Ze spolupráce těchto partnerů vznikla vyjímečná série nožů Premier WACS

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.