Victorinox Cheese 0.8303.W

Kód: 0.8303.W
Značka: Victorinox
935 Kč
Týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sýr, víno a chléb. Spolu s kyslíkem je to vše, co potřebujeme pro krásný život. S ohledem na to jsme vytvořili nůž na sýr. Jeho vlnkovaná čepel má výřezy, takže se sýr nelepí na povrch a dvě špičky na konci umožňují snadné napíchnutí sýra. A díky dlouhé čepeli a vývrtky jste vždy připraveni na lahodnou přestávku. Počet funkcí: 6 1. Velký nůž 2. Nůž na sýr 3. Vývrtka 4. Pinzeta 5. Párátko 6. Kroužek na klíče Délka: 111 mm Šířka: 16 mm Váha: 96,5 g Barva: červená Záruka Victorinox: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje). 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 Kvalitu kuchyňských nožů Victorinox předurčují proslulé švýcarské multifunkční zavírací nože. Výrobce k výrobě přistupuje se stejnou pečlivostí a přesností, takže výsledkem jsou kvalitní nože za přijatelnou sumu.
Victorinox se zabývá výrobou a celosvětovým prodejem jedinečných a vysoce kvalitních produktů, které najdou praktické uplatnění v mnoha rozličných oblastech života. Nabízí švýcarské armádní nože, kuchyňské nože, hodinky, vybavení na cesty, módní oděvy a parfémy. Ředitelství společnosti sídlí ve vesničce Ibach v Kantonu Schwyz, který leží v srdci Švýcarska. Právě tady si zakladatel dnešní společnosti Karl Elsener v roce 1884 otevřel svou nožířskou firmu a o pár let později vyrobil legendární „originální švýcarský armádní nůž“.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.