Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Victorinox Forester Wood 0.8361.63

Kód: 0.8361.63
1 hodnocení
Značka: Victorinox
1 790 Kč –30 %
Victorinox Forester Wood 0.8361.63
1 790 Kč –30 % 1 253 Kč
Týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásná novinka roku 2017 Forester wood s dřevěnými střenkami. Model Forester disponuje optimálními funkcemi pro běžného uživatele a celkově patří k nejprodávanějším.

Počet funkcí: 10
1. velký zavírací nůž
2. vývrtka
3. otvírák na konzervy
4.malý šroubovák 3 mm
5. otvírák na láhve
6. šroubovák 6 mm
7. odstraňovač izolace z drátů
8. výstružník, bodec
9. nerezový kroužek na klíče
10. pilka na dřevo

Délka: 111 mm
Šířka: 18,5 mm
Váha: 126 g
Barva: dřevo
Záruka Victorinox: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje). 

Švýcarské kapesní nože od společnosti Victorinox se vyznačují tím, že jej najdeme po celém světě. Tento švýcarský výrobce nožů má zájem udržet si vedoucí pozici na trhu, a proto každým rokem překvapuje trh novinkami.

Pilka, která je součástí mnoha nožů Victorinox je skutečně velmi užitečná, ani silná větev neodolá...

Náhradní díly:
 Pokud by jste ztratili některou z praktických drobností co multifunčkní nože Victorinox ukrývají pod střenkami, tady si můžete zakoupit náhradní:

Náhradní kroužek k nožům Victorinox malý 

Další náhradni díly najdete zde: Příslušenství Victorinox

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 Kvalitu kuchyňských nožů Victorinox předurčují proslulé švýcarské multifunkční zavírací nože. Výrobce k výrobě přistupuje se stejnou pečlivostí a přesností, takže výsledkem jsou kvalitní nože za přijatelnou sumu.
Victorinox se zabývá výrobou a celosvětovým prodejem jedinečných a vysoce kvalitních produktů, které najdou praktické uplatnění v mnoha rozličných oblastech života. Nabízí švýcarské armádní nože, kuchyňské nože, hodinky, vybavení na cesty, módní oděvy a parfémy. Ředitelství společnosti sídlí ve vesničce Ibach v Kantonu Schwyz, který leží v srdci Švýcarska. Právě tady si zakladatel dnešní společnosti Karl Elsener v roce 1884 otevřel svou nožířskou firmu a o pár let později vyrobil legendární „originální švýcarský armádní nůž“.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.