Wüsthof AEON Santoku 17 cm

Kód: 1011037317
13 043 Kč
Dva týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná série WÜSTHOF AEON přináší styl a funkci, dohromady v dokonalé harmonii. Čepele jsou potaženy DLC (diamond-like carbon), díky čemuž jsou bezkonkurenčně odolné, stejně jako krásné. Neobyčejné rukojeti jsou vyrobeny ze vzácného bažinného dubu starého tisíciletí - každá s vlastním certifikátem pravosti. Opravdové kulinářské mistrovské dílo.

ŘADA: AEON, limitovaný počet 1.500 ks
KONSTRUKCE NOŽE: kovaný - přesné kování z jediného polotovaru ocelového masivu a konstrukcí fulltang
DÉLKA OSTŘÍ: 17 cm
OCEL: Chrom-Molybdenum-Steel, povrch: DLC "Diamond like Carbon"
TVRDOST OCELI: 58 HRc, DLC 104 HRc
MATERIÁL RUKOJETI: bažinný dub (fosilní dřevo), stáří 3249 let
BALENÍ: dárková krabička, reprezentační černý design silně přitahuje znalce hledajícího něco jedinečného. Celobarevné prémiové kartonové pouzdro s matným, homogenním povrchem je odolné proti otiskům prstů a obsahuje osobní sdělení a hadřík z mikrovlákna
BROUŠENÍ: pro obnovení ostří ocílka, poté klasický kámen nebo brusné systémy Lansky či špičkový KMFS
ZÁRUKA: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Santoku
Délka čepele: 16 až 20 cm
Materiál čepele: CrMo
Zpracování: Kované

Video

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Nože Wüsthof Dreizackwerk pochází z německého města Solingen, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství a kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.
 Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.