Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Wüsthof bílý blok s noži Classic White 6 dílů

Kód: 1090270601
Novinka
Neohodnoceno
13 249 Kč –5 %
Wüsthof bílý blok s noži Classic White 6 dílů
13 249 Kč –5 % 12 587 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blok na nože Classic White Wüsthof (verze santoku) je ideální pro bezpečné skladování nožů. Super designový kousek do Vaší kuchyně.  Blok obsahuje kované nože řady Classic White. Nůž na zeleninu, nůž na uzeniny, Santoku nůž, kuchařský nůž, ocílku a nůžky.

ŘADA: Classic White
KONSTRUKCE NOŽE: kovaný - přesné kování z jediného polotovaru ocelového masivu a konstrukcí fulltang
DÉLKA OSTŘÍ:  9,14,17,20 cm
OCEL: X50CrMo15
TVRDOST OCELI: 58 HRc
MATERIÁL RUKOJETI: polymer
BALENÍ: papírová krabice
BROUŠENÍ: pro obnovení ostří ocílka, poté klasický kámen nebo brusné systémy Lansky či špičkový KMFS
ZÁRUKA: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje)

Sada obsahuje: 
Nůž na zeleninu 9 cm Classic White
Nůž na uzeniny 14 cm Classic White
Santoku nůž 17 cm Classic White
Kuchařský nůž 20 cm Classic White
Ocílka 
Kuchyňské nůžky bílé
Blok na nože, rozměry 22,5 x 9 x 25,5 cm

 

Video

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nože Wüsthof Dreizackwerk pochází z německého města Solingen, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství a kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.
 Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.