Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Wüsthof Elektrický brousek na nože

Kód: 3069730301
14 hodnocení
8 619 Kč –5 %
Wüsthof Elektrický brousek na nože
8 619 Kč –5 % 8 188 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický brousek WÜSTHOF EASY EDGE přináší profesionální výsledky díky flexibilní technologii brusných pásů ve snadno použitelném systému pro domácí broušení. Jednoduché ovládání "One Touch" uživatele provede každým z ostřících cyklů bez tápání. Integrované vodicí patky zajišťují vždy ostrou a přesnou práci. A čištění je jednoduché díky automatickému systému magnetické extrakce, který shromažďuje prach během ostření

Rozměry: : 175 x 110 x 125 mm
Hmotnost: 660 g
Flexibilní brusné pásy
Integrované odsávání odbrusu
Vyměnitelné vodící patky
Inteligentní ovládání „One Touch“
Protiskluzový gumový podstavec 

Ať už vaříte, abyste ohromili, k relaxaci nebo objevování, je nezbytné mít přesné a vysoce výkonné řezné nástroje. To je důvod, proč WÜSTHOF usnadňuje a urychluje údržbu vašich nožů pomocí EASY EDGE elektrického brousku na nože. Na základě našeho jedinečného know-how o nožích nabízí EASY EDGE inteligentní systém ostření se třemi provozními režimy - umožňuje vám bez námahy tvarovat, ostřit nebo vyhladit ostří nožů. Vše, co musíte udělat, je nechat naše speciální brusné pásy dělat jejich práci pro dokonale připravenou čepel. Navržen pro jakoukoli kuchyni, EASY EDGE je malý, tichý a výjimečně přesný. S WÜSTHOF EASY EDGE můžete vždy krájet se sebejistotou.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nože Wüsthof Dreizackwerk pochází z německého města Solingen, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství a kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.
 Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.