Wüsthof nůž na uzeniny Gourmet 14cm

Kód: 1025046314
789 Kč –5 %
Wüsthof nůž na uzeniny Gourmet 14cm
789 Kč –5 % 750 Kč
V lednu 2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dobře vyvážený a odolný nůž Gourmet vhodný na krájení uzenin a pečiva. Má neuvěřitelně ostrou čepel a pohodlnou rukojeť.

ŘADA: Gourmet (kompletní sérii zobrazíte zde)
KONSTRUKCE NOŽE: lisovaný
DÉLKA OSTŘÍ: 14 cm
OCEL: X50CrMo15
TVRDOST OCELI: 56 HRc
MATERIÁL RUKOJETI: polymer
BALENÍ: ochranný obal
ZÁRUKA: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože na šunku
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál čepele: X50CrMo15
Modelová řada: Wusthof Gourmet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Nože Wüsthof Dreizackwerk pochází z německého města Solingen, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství a kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.
 Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.