Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Wüsthof ocílka 26 cm

Kód: 3049700626
1 hodnocení
1 569 Kč –4 %
wusthof ocilka 26 cm 3039700626
1 569 Kč –4 % 1 491 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní ocílka pro výjimečné honování nožů. Dokonce i vysoce kvalitní nože, jako jsou nože od společnosti WÜSTHOF, se používáním postupně otupí: aby se ostří srovnalo, je třeba pravidelně používat ocílku. Několik tahů obou stran nože po brusné oceli vám pomůže udržet po dlouhou dobu vysokou ostrost čepele. K obnovení ostrosti zvláště tupých nožů doporučujeme používat diamantovou nebo keramickou ocílku

- délka 26cm
- hrubost: J100

Video

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nože Wüsthof Dreizackwerk pochází z německého města Solingen, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství a kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.
 Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.