Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Wüsthof sada nožů Ikon 3 ks

Kód: 1070560302
Neohodnoceno
12 989 Kč –5 %
Wüsthof sada nožů Ikon 3 ks
12 989 Kč –5 % 12 340 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální sada pro základní pokrytí potřeb ve Vaší kuchyni. Nože jsou kovaný z jednoho kusu kvalitní oceli. Unikátní rukojeť je vyrobena z kvalitního afrického tropického dřeva Grenadilla, které je velice odolné.

ŘADA: Ikon (kompletní sérii zobrazíte zde)
KONSTRUKCE NOŽE: kovaný - přesné kování z jediného polotovaru ocelového masivu a konstrukcí fulltang
DÉLKA OSTŘÍ: 20, 20, 9 cm
OCEL: X50CrMo15
TVRDOST OCELI: 58 HRc
MATERIÁL RUKOJETI: dřevo Grenadilla
BALENÍ: dárkové balení
BROUŠENÍ: pro obnovení ostří ocílka, poté klasický kámen nebo brusné systémy Lansky či špičkový KMFS
ZÁRUKA: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje)

SLOŽENÍ SADY:
- nůž kuchařský 20 cm 4996/20: Bez tohoto kuchyňského nože by neměla být žádná kuchyně. Ideální na krájení všech druhů jídel, sekání bylinek. krájení ryb i masa. Krásná rukojeť je vyrobena z velice tvrdého, afrického grenadilového dřeva, což dělá každý nůž jedinečný.
- nůž na šunku 20 cm 4906/20: nízký praktický nůž na šunku, slouží díky jemnému ostří ke krájení kuřecích prsíček, pečeně, masa, syrové čí vařené šunky. Optimální délka čepele bývá pro běžného uživatele 12 - 20 cm, ale výrobci jsou nabízeny až do délky 32 cm. Rukojeť je vyrobena z kvalitního afrického tropického dřeva Grenadilla, které je velice odolné.
- nůž špikovací 9 cm 4986/09: špikovací nůž má krátkou rovnou čepel umožňující čistou práci. Také je ideální pro krájení, čištění a dekoraci ovoce a zeleniny. Unikátní rukojeť je vyrobena z kvalitního afrického tropického dřeva Grenadilla, které je velice odolné.

To nejlepší, co z výroby firmy Wüsthof Dreizack můžete dostat je kovaný nůž, který svými parametry uspokojí každého uživatele. Vyjímečná kvalita použitého materiálu a celková konstrukce nože výrazně převyšuje ostatní výrobky uvedené na trhu. K výrobě je použita chrom molybdenová ocel ( X 50 Cr Mo 15), která spojuje poždované vlastnosti nože jako jsou odolnost proti agresivním potravinám, ostrost nože a udržení ostrosti.
Nože jsou vykovány z jediného kusu této kvalitní oceli.
 

 

Video

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nože Wüsthof Dreizackwerk pochází z německého města Solingen, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství a kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.
 Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.