Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Wüsthof sada nožů Classic 3ks

Kód: 1120160301
Neohodnoceno
6 629 Kč –4 %
Wüsthof sada nožů Classic 3ks
6 629 Kč –4 % 6 298 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada kuchyňských nožů prestižní značky Wüsthof Solingen. Obsahuje 3 kusy kovaných nožů pro ideální pokrytí práce v běžné domácnosti či ambiciózního hobby kuchaře. Ergonomický design rukojeti vyvinutý ve spolupráci s profesionálními kuchaři.

ŘADA: Classic (kompletní sérii zobrazíte zde)
KONSTRUKCE NOŽE: kovaný - přesné kování z jediného polotovaru z ocelového masivu s podložkou a konstrukcí fulltang
DÉLKA OSTŘÍ: 20, 16 a 9 cm
OCEL: X50CrMo15
TVRDOST OCELI: 58 HRc
MATERIÁL RUKOJETI: polymer
BALENÍ: dárková krabička
BROUŠENÍ: pro obnovení ostří ocílka, poté klasický kámen nebo brusné systémy Lansky či špičkový KMFS
ZÁRUKA: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje)

SLOŽENÍ SADY:
- nůž kuchařský 20 cm 4582/20: nepostradatelný vysoký kuchařský nůž, bez nemůže být žádná kvalitní kuchyně. Krájení všech druhů jídla s dokonalým vyvážením pro ruku.
- nůž na šunku 16 cm 4522/16 - nízký kratší nůž ideální pro větší kusy masa, ovoce a zeleniny.
- nůž špikovací 9 cm 4066/9 - malý nůž pro drobnější práce, nejvšestrannější ze všech druhů: pro krájení šalotky, cibule, bylinek, stejně jako čištění a řezání zeleniny.

Video

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nože Wüsthof Dreizackwerk pochází z německého města Solingen, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství a kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.
 Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.