Wüsthof Slider - držák úhlu

Kód: 3059721201
789 Kč –5 %
Wüsthof Slider - držák úhlu
789 Kč –5 % 750 Kč
Dva týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asistent pro snadné udržení úhlu vašeho kuchyňského nože. Úhel 14° je na tomto klínu pevně nastaven a usnadňuje tímto rovnoměrné broušení ostří. 
Povrch z měkčeného silikonu chrání před poškrábáním ostří. Ve spodní části jsou integrovány keramické proužky, aby byl zajištěn plynulý pohyb po brusném kameni. Díky promyšlenému tvaru skvěle padne do ruky.

rozměry: 6 cm x 6 cm x 1,5 cm
protiskluzový silikonový povrch
snadné použití
vhodný zejména pro širší čepele
umožňuje snadné ostření bez námahy

Jednoduchá manipulace: Položte držák úhlu na brusný kámen, poté na něj přiložte nůž a udržujte správný stabilní úhel během jemného ostření nože

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Nože Wüsthof Dreizackwerk pochází z německého města Solingen, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství a kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.
 Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.