Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

DMT brousek DuoSharp Bench stone jemný a hrubý

Kód: DMTW250FC
Neohodnoceno
Značka: DMT
4 887 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní, patentovaný multi-DuoSharp Bench Stone má dvě přesně ploché, diamantové brusné strany. Poskytne pokaždé zaručeně konzistentní broušení.
Hrubá diamantová strana 45 mikronů/zrnitost 325 mesh slouží k rychlému obnovení opotřebovaného ostří. Jemná diamantová strana 25 mikronů/zrnitost 600 mesh zase k vytvoření ostrého břitu. Rozměry: 250mm x 100mm x 9.5mm

Ostření s diamantovýmí brousky je rychlé a snadné. Nepoužívat žádný olej, brousit nasucho nebo s vodou. Odolná konstrukce brousku poskytne pro mnoho let trvalé a spolehlivé služby pro údržbu vašeho pracovního nástroje. Můžete se spolehnout na vynikající kvalitu a univerzálnost výrobků DMT. Made in USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Diamond Machining Technology (DMT) je tradiční americký výrobce diamantových nástrojů. Všechny brousky vyrábí ve své továrně v Marlborough, Massachusetts. To umožňuje zajistit nejvyšší úroveň kvality výroby.

Produkty DMT® jsou vyváženy do 27 zemích světa. Všechny DMT® produkty jsou vyrobeny s použitím těch nejkvalitnějších materiálů a pečlivou výstupní kontrolou výrobních vad.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.