DMT držák pro brousky DuoSharp Bench stone SET

Kód: DMTW250CXWB
Neohodnoceno
Značka: DMT
5 266 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

SET pohodlného držáku a brousku: Hrubá strana 45 micronů/zrnitost 325 mesh k rychlému obnovení opotřebovaného ostří. Extra hrubá 60 micronů/zrnitost 220 mesh.
Inovativní, patentovaný multi-DuoSharp Bench Stone má dvě přesně ploché, diamantové brusné strany. Poskytne pokaždé zaručeně konzistentní broušení.
Unikátně navržený 250mm diamantový brusný kámen bude brousit i ten nejtvrdší materiál s menší potřebou času a úsilí, než u tradičních brusných kamenů. Diamantový povrch je velmi kvalitní, vyžadují pouze vodu jako mazivo a je prakticky nezničitelný.

Ostření s diamantovýmí brousky je rychlé a snadné. Nepoužívat žádný olej, brousit nasucho nebo s vodou. Odolná konstrukce brousku poskytne pro mnoho let trvalé a spolehlivé služby pro údržbu vašeho pracovního nástroje. Můžete se spolehnout na vynikající kvalitu a univerzálnost výrobků DMT. Made in USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Diamond Machining Technology (DMT) je tradiční americký výrobce diamantových nástrojů. Všechny brousky vyrábí ve své továrně v Marlborough, Massachusetts. To umožňuje zajistit nejvyšší úroveň kvality výroby.

Produkty DMT® jsou vyváženy do 27 zemích světa. Všechny DMT® produkty jsou vyrobeny s použitím těch nejkvalitnějších materiálů a pečlivou výstupní kontrolou výrobních vad.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
Google rating

Google Recenze

4.7