Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Samura The Road Block - blok na nože

Kód: KS0005
2 hodnocení
Značka: Samura
1 990 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

THE ROAD BLOCK od společnosti SAMURA je magnetický držák na nože vyrobený z černěné oceli a vybavený silným magnetem. 100% ruční výroba. THE ROAD BLOCK je skutečným vrcholem mezi stojany na nože, evoluce držáků na nože. Jeho elegantní, moderní a prostorově úsporný
design šetří cenné místo na vaší pracovní desce. Nože tak zůstanou na svém místě, nebudou sklouzávat, snadno se čistí a uskladní až sedm nožů různé velikosti. Dodáváno prázdné, bez nožů.

rozměry bloku: 35 cm x 35 cm x 12 cm
materiál bloku :  ocel + magnet
až pro 7 nožů 
velmi kvalitní zpracování
váha: 2700 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

samura__logo

Ve společnosti Samura se řídí jasnou vizí: dosáhnout ideálního spojení tradičního japonského mistrovství, evropské stálosti a jedinečné kreativity.
Samura začala v roce 2003 jako rodinný podnik vedený zakladatelem, uznávaným designérem a inženýrem Alexem Yakovlevem, který stále ručně skicuje každý koncept. Alex, posedlý přesností, investuje nespočet hodin do toho, aby vše, co nese jméno Samura, zaručovalo zákazníkům nesrovnatelnou kvalitu, stálou ostrost a jedinečnou estetiku. A přestože společnost rozkvetla ve významnou tržní sílu, stále se vše jako rodinný obchod: devadesát procent výrobního procesu probíhá ručně.
Tam, kde ostatní výrobci snižují náklady, Samura věří, že vyšší kalibr vyžaduje větší investici. Proto jsou nože Samura vyráběny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58-61 HRC. Nože jsou pak broušeny pod jedinečným úhlem 17 stupňů a mnoho sérií prochází ručním konvexním broušením. Ačkoli je to mnohem nákladnější a časově náročnější proces, výrobce chce, aby nože perfektně řezaly. Samura byla také první značkou, která zavedla sériovou výrobu "stonewash", díky níž má každá čepel nepřilnavý povrch, který zajišťuje snadné řezání.
Všechny rukojeti jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a každý nůž Samura je před zabalením ručně nabroušen na brusném kameni.
Motto: zákazník je zkrátka naše publikum a my usilujeme o ovace. Soupeříme pouze sami se sebou a svou neukojitelnou touhou najít dokonalý nůž pro vaše uznávané, úspěšné, nebo dokonce začínající kulinářské zájmy. Zveme vás, abyste se seznámili s našimi špičkovými noži. Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.