Wüsthof ocílka 26 cm

Kód: 3049700526
Neohodnoceno
909 Kč –5 %
Wüsthof ocílka 26 cm
909 Kč –5 % 864 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.1.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní kuchařská kulatá ocílka značky Wüsthof pro snadné srovnání nožů. Ocílku vždy zvolte delší než je nůž kterému srovnáváte ostří. Nůž přidržte v úhlu cca 20 stupňů k ocílce a táhnete od shora dolů na jedné i druhé straně. 


Délka ocílky: 26 cm
Zrnitost: J100
Rukojeť: polymer

Video

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Nože Wüsthof Dreizackwerk pochází z německého města Solingen, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství a kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.
 Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
Google rating

Google Recenze

4.7