Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Wüsthof kuchařská mapa s noži Gourmet 6 dílů

Kód: 1189535602
3 hodnocení
6 599 Kč –5 %
Wüsthof kuchařská mapa s noži Gourmet 6 dílů
6 599 Kč –5 % 6 269 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická kuchařská mapa se 4 noži a ocílkou.  Ideální na cesty pro profi i hobby kuchaře. 

ŘADA: Gourmet (kompletní sérii zobrazíte zde)
KONSTRUKCE NOŽE: lisovaný
DÉLKA OSTŘÍ: 10, 14, 16, 23 cm, ocílka 26 cm
OCEL: X50CrMo15
TVRDOST OCELI: 56 HRc
MATERIÁL RUKOJETI: polymer
BALENÍ: syntetická taška
BROUŠENÍ: pro obnovení ostří ocílka, poté klasický kámen nebo brusné systémy Lansky či špičkový KMFS
ZÁRUKA: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje)

SLOŽENÍ SADY:
- nůž špikovací 10 cm 4060: výborný špikovací nůž disponuje krátkou rovnou čepelí která umožňuje čistou práci. Nůž je ideální pro krájení, čištění a dekoraci ovoce a zeleniny
- nůž filetovací 16 cm 4552/16: kvalitní, jedinečný a flexibilní nůž k přesnému filetování ryb, zvěřiny nebo masa
- nůž vykošťovací 14 cm 4606/14: perfektní, kvalitní vykošťovací nůž je ideální pro oddělení kostí nebo kůže od masa
- nůž kuchyňský 23 cm 4562/23: nekovaný kvalitní nůž disponující výbornou ocelí a ergonomickou střenkou ze syntetického materiálu. Nůž je vhodný k porcování, plátkování masa, ale dobře si poradí i s ovocem, zeleninou i ostatními potravinami
- ocílka 26 cm 4473: kvalitní ocílka kuchařská kulatá značky Wüsthof pro snadné srovnání nožů
- kuchařská mapa: ze syntetického materiálu, omyvatelná, široká 43 cm

S nekovanými noži Wüsthof Dreizack získáte kvalitní pomocníky do Vaší kuchyně. Za velmi příznivou cenu dostanete produkt, který je vyroben z vysoce kvalitní oceli s obsahem molybdenu (X55 CrMo 14). Cenová hladina umožňuje pořízení kvalitního nože prakticky do každé domácnosti.

 

Video

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nože Wüsthof Dreizackwerk pochází z německého města Solingen, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství a kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.
 Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.